Newsletter:

Na skróty

Biuletyn Informacji Publicznej

Aktualnosci

Fundacja Więź Pokoleń została powołana w 2015 roku, swoją działalność dedykuje osobom w podeszłym wieku, niepełnosprawnym i zagrożonym wykluczeniem społecznym. Prowadzi dom seniora, ale także dysponuje obiektami dawnej Wyższej Szkoły Handlowej – salami dydaktycznymi, strzelnicą oraz obiektem sportowym z kortami tenisowymi. Zamierza otworzyć uniwersytet III wieku skierowany do środowiska biznesowego.


W części merytorycznej eksperci z firmy Leadenhall Polska S.A. przedstawią zagadnienia dotyczące:

1. Nowego rozporządzenia RODO (Rozporządzenia UE o Ochronie Danych Osobowych), którego przepisy wchodzą w życie w maju 2018 roku i wprowadzają szereg obowiązków i sankcji wobec przedsiębiorców, którzy w swojej działalności przetwarzają jakiekolwiek dane osób fizycznych (klientów, pracowników, kontrahentów) i instrumentów zabezpieczających odpowiedzialność w tym zakresie.

2. Ryzyk jakie niesie za sobą zasiadanie we władzach spółek – w zakresie odpowiedzialności osobistej członków zarządu, RN czy prokurenta Leadenhall dostarcza specjalistyczne oraz osobowe ubezpieczenia w Lloyd’s – najstarszej instytucji ubezpieczeniowej na świecie. 


Po części konferencyjnej zapraszamy na Strzelnicę Kielce, która jest projektem Fundacji Więź Pokoleń. Posiada bogaty arsenał broni palnej, będzie więc okazja by potwierdzić swoje umiejętności lub nauczyć się strzelać. Uprzejmie informujemy, iż wszyscy uczestnicy zajęć na strzelnicy przechodzą badanie na alkomacie i zobowiązani są do przestrzegania zasad bezpieczeństwa obowiązujących na strzelnicy (tutaj ). W załączeniu jest także ankieta – prosimy o zabranie ze sobą wypełnionej i wydrukowanej.


Ze względów organizacyjnych prosimy o potwierdzenie uczestnictwa do dnia 25 września 2017 roku, przesyłając formularz zgłoszeniowy na adres: j_bator@siph.com.pl lub tel./fax 41344 43 92 (Sekretariat SIPH).


program - pobierz>>

formularz zgłoszeniowy - pobierz>>

oświadczenie - pobierz>>Staropolska Izba Przemysłowo - Handlowa, ul. Sienkiewicza 53, 25-002 Kielce
www.siph.com.pl, biuro@siph.com.pl

Wykonanie: Producer