Newsletter:

Na skróty

Biuletyn Informacji Publicznej

Aktualnosci

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Staropolskiej Izbie Przemysłowo-Handlowej w Kielcach, zaprasza przedsiębiorców do udziału w VII Europejskim Kongresie Małych i Średnich Przedsiębiorstw pod hasłem „Uwolnić Biznes!”, który potrwa 3 dni, od 18 do 20 października 2017 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.


W ramach Kongresu zaplanowano kilkadziesiąt sesji panelowych, plenarnych oraz szereg warsztatów, prezentacji i spotkań, w których udział wezmą eksperci z kraju i zagranicy. Szczegółowy program Kongresu dostępny jest na stronie http://ekmsp.eu/pl/program/program-kongresu/


Szczególnie zachęcamy do udziału w IV międzynarodowej giełdzie kooperacyjnej, która skierowana jest do firm działających we wszystkich sektorach gospodarki.


To niepowtarzalna okazja do nawiązania współpracy z krajowymi i zagranicznymi partnerami, w jednym miejscu i w jednym dniu!


Nawiązanie bezpośredniej relacji z przedstawicielami innych firm jest w naszej ocenie jedną z największych wartości Kongresu, dlatego już dziś serdecznie zapraszamy do logowania się na stronie https://b2bharmo.com/Kongres2017/ i rozpoczęcia poszukiwań partnerów biznesowych.


Rejestracja potrwa do 10 października 2017r., a wybór partnerów do rozmów do 16 października 2017r. Na kilka dni przed wydarzeniem każdy uczestnik będzie mógł pobrać harmonogram spotkań, rejestrując się na swoim profilu.


Gorąco zachęcamy do udziału w dwudniowej sesji spotkań:

- 19 października: od 09.00 do 16.00

- 20 października: od 09.00 do 12.00

 


Udział w giełdzie kooperacyjnej jest bezpłatny.


 

Firmy zainteresowane udziałem prosimy o kontakt z ośrodkiem Enterprise Europe Network przy Staropolskiej Izbie Przemysłowo-Handlowej:

 

· e-mail: een@siph.com.pl

· tel.: 41368 02 78;

 


Zapraszamy do kontaktu z Panią Sylwią Zieja oraz Anną Delipacy.


Staropolska Izba Przemysłowo - Handlowa, ul. Sienkiewicza 53, 25-002 Kielce
www.siph.com.pl, biuro@siph.com.pl

Wykonanie: Producer