Newsletter:

Na skróty

Biuletyn Informacji Publicznej

Aktualnosci

Do 15 października trwa rejestracja firm zainteresowanych udziałem w spotkaniach B2B organizowanych przez sieć Enterprise Europe Network podczas VII Europejskiego Kongresu MŚP w Katowicach. Spotkania odbędą się w dniach 19-20 października 2017 w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.


Już 92 firmy (w tym 41 zagranicznych) zarejestrowało swój udział w spotkaniach.


Zachęcamy Państwa do przeglądania profili zgłoszonych firm i rejestracji na spotkania. Wszystkie informacje dostępne na stronie https://b2bharmo.com/Kongres2017/.


Spotkania B2B będą organizowane w ramach VII Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw, który potrwa 3 dni, od 18 do 20 października 2017 r. W ramach Kongresu zaplanowano kilkadziesiąt sesji panelowych, plenarnych oraz szereg warsztatów, prezentacji i spotkań, w których udział wezmą eksperci z kraju i zagranicy. Szczegółowy program Kongresu dostępny jest na stronie http://ekmsp.eu/pl/program/program-kongresu/


Udział w giełdzie kooperacyjnej i kongresie jest bezpłatny.


Firmy zainteresowane udziałem prosimy o kontakt z ośrodkiem Enterprise Europe Network przy Staropolskiej Izbie Przemysłowo-Handlowej:

  • e-mail: een@siph.com.pl
  • tel.: 41368 02 78;

Zapraszamy do kontaktu z Panią Sylwią Zieja oraz Anną Delipacy.


Staropolska Izba Przemysłowo - Handlowa, ul. Sienkiewicza 53, 25-002 Kielce
www.siph.com.pl, biuro@siph.com.pl

Wykonanie: Producer