Newsletter:

Na skróty

Biuletyn Informacji Publicznej

Aktualnosci

Staropolska Izba Przemysłowo-Handlowa uprzejmie zaprasza na uroczyste spotkanie opłatkowe Rady Dyrektorów SIPH, które odbędzie się 14 grudnia 2017 roku o godz. 15.00 w Sali Dębowej Best Western – Grand Hotel, ul. Sienkiewicza 78 w Kielcach.

 

Tego samego dnia o godz. 12.00 w Sali Jodłowej rozpocznie się seminarium „Wyzwania i szanse dla biznesu w 2018 roku”, organizowane przy udziale Ośrodka Enterprise Europe Network przy SIPH .

Jaki będzie dla przedsiębiorców rok 2018? W dużej mierze zależy to od zmieniających się przepisów. Ministerstwo Rozwoju przygotowuje pakiety Konstytucja Biznesu i 100 zmian dla Firm, które mają ułatwić działalność gospodarczą. Przedstawiciel resortu zaprezentuje akty prawne już zatwierdzone przez rząd oraz czekające na decyzje. Z kolei ekspert z warszawskiej firmy Ellipsis przedstawi kilka istotnych zmian w przepisach, na które powinni zwrócić uwagę przedsiębiorcy – szczegóły w programie seminarium.

 

Serdecznie zapraszamy i prosimy o przekazanie potwierdzenia udziału do 8 grudnia 2017 roku, telefonicznie na nr 41/ 344-43-92 lub e-mailem: j_bator@siph.com.plStaropolska Izba Przemysłowo - Handlowa, ul. Sienkiewicza 53, 25-002 Kielce
www.siph.com.pl, biuro@siph.com.pl

Wykonanie: Producer