Newsletter:

Na skróty

Biuletyn Informacji Publicznej

Aktualnosci

Zebranych powitał Prezydent Cezary Tkaczyk. W wigilijnym przesłaniu Ksiądz Biskup Marian Florczyk podkreślił jak ważne jest, by słowa kierowane do najbliższych, szczególnie w Boże Narodzenie, były przepełnione miłością. Świąteczno-noworoczne życzenia przedsiębiorcom złożyli Marszałek Województwa Świętokrzyskiego Adam Jarubas i Wicewojewoda Świętokrzyski Andrzej Bętkowski. Wśród gości byli także: Ks. Stanisław Słowik duszpasterz środowiska przedsiębiorców SIPH, Dyrektor Caritas Diecezji Kieleckiej oraz przedstawiciele organizacji i instytucji, z którymi Izba współpracuje: dyrektor Oddziału Narodowego Banku Polskiego w Kielcach Grzegorz Kłaczkiewicz, dyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy Arkadiusz Piecyk, prezes Izby Rzemieślników i Przedsiębiorców w Kielcach Krzysztof Orkisz, prezes Stowarzyszenia Pralników Polskich Cecylia Wyszomierska-Matczak, dyrektor w Stowarzyszeniu Forum Pracodawców Magdalena Fudala i prezes Banku Spółdzielczego w Kielcach Stanisław Matejkiewicz.
W uroczystości uczestniczyli członkowie Rady Głównej SIPH, Zarządu z Wiceprezydentem Stanisławem Szczepaniakiem i Komisji Rewizyjnej z Przewodniczącą Jadwigą Krawczyk.
Muzyczną atrakcją spotkania były utwory o tematyce świątecznej oraz kolędy w wykonaniu uczniów Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych  w Kielcach pod kierunkiem wicedyrektor Katarzyny Sroki.
Kilkanaście minut trwało dzielenie się opłatkiem i wzajemne składanie życzeń po czym wszyscy zasiedli do znakomitych potraw, przygotowanych przez kucharzy Best Western Grand Hotel.    






























Staropolska Izba Przemysłowo - Handlowa, ul. Sienkiewicza 53, 25-002 Kielce
www.siph.com.pl, biuro@siph.com.pl

Wykonanie: Producer