Newsletter:

Na skróty

Biuletyn Informacji Publicznej

Aktualnosci

Szanowni Państwo,


Z wielką radością zapraszam Państwa do udziału w Piątym Świętokrzyskim Balu Filantropów, który odbędzie się 3 lutego 2018 roku w Best Western Grand Hotel w Kielcach.


Świętokrzyski Bal Filantropów to inicjatywa dobroczynna, która organizowana jest od 2014 roku przez Świętokrzyski Fundusz Lokalny oraz Best Western Grand Hotel w Kielcach. Partnerem Piątego Balu jest Regionalna Organizacja Turystyczna Województwa Świętokrzyskiego.


Celem Balu jest zgromadzenie funduszy na stypendia dla młodzieży z województwa świętokrzyskiego, o wybitnych talentach i zdolnościach w różnych dziedzinach nauki. Wśród gości Świętokrzyskiego Balu Filantropów w latach 2014 -2017 znaleźli się parlamentarzyści, przedstawiciele władz lokalnych, instytucji publicznych, biznesu, organizacji pozarządowych, świata nauki, kultury i sportu. Dzięki pozyskanym środkom utworzony został Fundusz Stypendialny GRAND, dzięki któremu ufundowano 44 stypendia dla wybitnie utalentowanych młodych osób z regionu świętokrzyskiego, w sumie udało się zgromadzić ponad 270 tysięcy zł.


Szczegółowe informacje dotyczące Balu przesyłam Państwu w załączeniu.


W imieniu Organizatorów pragnę wyrazić nadzieję, że będziecie Państwo z nami na Piątym Świętokrzyskim Balu Filantropów.


Z wyrazami szacunku,

 

Jolanta Turalska

 

Prezes

Stowarzyszenie Świętokrzyski Fundusz Lokalny

ul. Chęcińska 27a/5, 25-020 Kielce

tel. 730 696423

fundusz@funduszlokalny.kielce.pl

www.funduszlokalny.kielce.pl


Staropolska Izba Przemysłowo - Handlowa, ul. Sienkiewicza 53, 25-002 Kielce
www.siph.com.pl, biuro@siph.com.pl

Wykonanie: Producer