Newsletter:

Na skróty

Biuletyn Informacji Publicznej

Aktualnosci

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Staropolskiej Izbie Przemysłowo-Handlowej zaprasza do udziału w szkoleniu „Szybka ścieżka- dotacje na badania przemysłowe i prace rozwojowe prowadzone przez przedsiębiorstwa”.


Celem szkolenia jest zdobycie praktycznej wiedzy i umiejętności aplikowania o środki w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjny Rozwój, Priorytet I: Wsparcie prowadzenia prac B+R przez przedsiębiorstwa, Poddziałanie 1.1.1 Badania przemysłowe i prace rozwojowe realizowane przez przedsiębiorstwa tzw. szybka ścieżka. Omówione zostaną warunki udziału w konkursach, kryteria formalne, zasady tworzenia projektów oraz praktyczne wskazówki dla firm planujących aplikowanie.


Szkolenie poprowadzi Pan Stanisław Rogoziński, ekspert z wieloletnim doświadczeniem w skutecznym aplikowaniu o środki w ramach konkursów NCBR, PARP oraz programów ramowych UE. Zajmuje się projektami związanymi z transferem technologii oraz interim managementem. Posiada szerokie doświadczenie zdobyte podczas pracy dla firm z wielkiej czwórki, funduszy VC oraz organizacji badawczych.


Szkolenie odbędzie się w dniu 25 kwietnia 2018 roku w Best Western Grand Hotel, Kielce, ul. Sienkiewicza 78 sala Jodłowa, w godzinach 9:30-15:15.


Do udziału w szkoleniu zapraszamy przedstawicieli firm MŚP oraz dużych przedsiębiorstw, innowatorów, wynalazców i naukowców.


Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Prosimy o zgłaszanie udziału do dnia 20 kwietnia 2018 na załączonym formularzu zgłoszeniowym e-mailem: een@siph.com.pl lub faxem na numer 41368 02 78.


Program oraz formularz zgłoszeniowy - pobierz>>Staropolska Izba Przemysłowo - Handlowa, ul. Sienkiewicza 53, 25-002 Kielce
www.siph.com.pl, biuro@siph.com.pl

Wykonanie: Producer