Newsletter:

Na skróty

Biuletyn Informacji Publicznej

Aktualnosci

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Staropolskiej Izbie Przemysłowo-Handlowej zaprasza do udziału w seminarium pn.: „Obowiązki i odpowiedzialność producentów kotłów na paliwa stałe w świetle obowiązujących przepisów UE i krajowych”.


Podczas seminarium przedstawione zostaną wymagania prawne wynikające z unijnych i krajowych przepisów dotyczących kotłów na paliwa stałe. Zaprezentowane zostaną zasady oceny zgodności, normy zharmonizowane, a także szczegółowo omówiony zostanie zakres badań wymaganych przepisami i elementy konstrukcyjne wpływające na spełnienie wszystkich wymagań.


Szkolenie poprowadzą eksperci Zakładów Badań i Atestacji „ZETOM” im. Prof. F. Stauba w Katowicach mgr inż. Edward Makieła i dr inż.Maciej Jodkowski.


Seminarium odbędzie się w dniu 24 maja 2018 roku w hotelu Dal w Kielcach ul. Piotrkowska 12, 25-510 Kielce, w godzinach 9:30-15:00.


Do udziału w seminarium zapraszamy producentów oraz dystrybutorów kotłów grzewczych.


Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Prosimy o zgłaszanie udziału do dnia 18 maja 2018 na formularzu zgłoszeniowym e-mailem: een@siph.com.pl lub faxem na numer 41368 02 78.


Program oraz formularz zgłoszeniowy: http://een.siph.com.pl/wp-content/uploads/2018/05/Program-i-formularz-zgloszeniowy.docStaropolska Izba Przemysłowo - Handlowa, ul. Sienkiewicza 53, 25-002 Kielce
www.siph.com.pl, biuro@siph.com.pl

Wykonanie: Producer