Newsletter:

Na skróty

Biuletyn Informacji Publicznej

Aktualnosci

Przy potrawach z grilla będzie wiele możliwości nawiązania kontaktów biznesowych i towarzyskich. Prosimy o zabranie wizytówek – za ich pośrednictwem zaprosimy do udziału w loterii z atrakcyjnymi fantami.


Dla ułatwienia nawiązywania kontaktów uczestnikom wręczymy identyfikatory (prośba o czytelne wypełnianie formularza zgłoszeniowego) oraz listy gości.

 

Zwracamy się z serdeczną prośbą o przekazanie zestawów gadżetów na loterię wizytówkową, która zawsze cieszy się dużym zainteresowaniem i wywołuje pozytywną energię.


Zapraszamy do skorzystania z autokaru, który zabierze chętnych z parkingu obok stadionu piłkarskiego Korony w Kielcach (ul. Ściegiennego) o godz. 16.15 i odwiezie z Tokarni do Kielc około godz. 20.45.


Uczestników z własnym transportem zapraszamy na parking w Parku Etnograficznym koło wiatraków (w załączeniu plan sytuacyjny). Do wjazdu na teren MWK uprawnia zaproszenie, które nadejdzie pocztą tradycyjną.

 

Ze względów organizacyjnych prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w spotkaniu do dnia 18 czerwca 2018 r., przesyłając załączony formularz zgłoszeniowy na adres: j_bator@siph.com.pl

 

Serdecznie zapraszamy.Staropolska Izba Przemysłowo - Handlowa, ul. Sienkiewicza 53, 25-002 Kielce
www.siph.com.pl, biuro@siph.com.pl

Wykonanie: Producer