Newsletter:

Na skróty

Biuletyn Informacji Publicznej

Aktualnosci

Celem Międzynarodowego Forum Inwestycyjnego w Skarżysku-Kamiennej jest prezentacja potencjału inwestycyjnego i gospodarczego miasta i regionu świętokrzyskiego w kręgach międzynarodowych oraz wykreowania platformy współpracy pomiędzy przedsiębiorstwami z różnych państw (m.in. Ukraina, Wietnam, Armenia, Włochy, Kanada, USA, Irlandia, Polska). W ramach MFI prezentowany jest rosnący potencjał miasta, regionalnych i lokalnych przedsiębiorców, kapitał ludzki i potencjał logistyczny. Dzięki współpracy z ważnymi partnerami zagranicznymi, MFI to idealne miejsce do nawiązania wartościowych kontaktów zawodowych i spotkania cenionych ekspertów z branż istotnych z punktu widzenia prowadzenia biznesu (finanse, strategia budowania przewagi konkurencyjnej, marketing itp.).

Konferencja towarzysząca MFI tłumaczona jest symultanicznie na język angielski i rosyjski. Organizowane są również spotkania B2B, pozwalające nawiązać nowe i ciekawe kontakty biznesowe. Uczestnikami MFI są przedstawiciele zagranicznych i krajowych podmiotów reprezentujących przedsiębiorstwa, administrację publiczną oraz organizacje pozarządowe.

Do udziału w III MFI organizatorzy zapraszają przede wszystkim firmy, które poszukują partnerów zagranicznych zarówno w zakresie sprzedaży jak i zakupu różnego rodzaju towarów i usług. Dla uczestników oferują bezpłatnie miejsce wystawiennicze w trakcie Forum oraz bezpłatną reklamę w wydawnictwach związanych z forum oraz w mediach lokalnych i regionalnych. Ponadto bezpłatnie dostępna będzie przestrzeń do rozmów B2B.

Rejestracja na wydarzenie: www.mfi.skarzysko.pl

Kontakt drogą elektroniczną: coi@coi.skarzysko.pl


Staropolska Izba Przemysłowo - Handlowa, ul. Sienkiewicza 53, 25-002 Kielce
www.siph.com.pl, biuro@siph.com.pl

Wykonanie: Producer