Newsletter:

Na skróty

Biuletyn Informacji Publicznej

Aktualnosci

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Staropolskiej Izbie Przemysłowo-Handlowej w ramach Świętokrzyskiego Klubu Eksportera zaprasza przedsiębiorców na szkolenie pn. „Zarządzanie ryzykiem walutowym w kontraktach handlowych z firmami z Unii Europejskiej”.


Szkolenie adresowane jest do wszystkich przedsiębiorców, którzy prowadzą działalność eksportową, importową lub posługują się zagranicznymi walutami w obrotach handlowych. Wiedza i przykłady praktyczne przekazane podczas szkolenia, pozwolą lepiej wykorzystać możliwości zabezpieczenia się przed ryzykiem walutowym i efektywniej działać w otoczeniu międzynarodowym. Celem szkolenia jest nabycie wiedzy w zakresie prawidłowego procesu wymiany walutowej, zabezpieczenia ryzyka kursowego oraz zmian z tym związanych.


Do udziału w szkoleniu zapraszamy pracowników działów eksportu, importu, współpracy zagranicznej oraz działów marketingu i handlu przedsiębiorstw, które posługują się zagranicznymi walutami w obrotach handlowych.


Szkolenie poprowadzi pan Jacek Maliszewski ekspert z ponad 20-letnim doświadczeniem w rynku walutowym, główny ekonomista firmy DMK, biegły NIK od 2010 r. i doradca wielu importerów i eksporterów w profesjonalnym zarządzaniu ryzykiem kursowym.


Szkolenie odbędzie się w dniu 12 września 2018 r. w godz. 09.00-16.00 w Kielcach, hotel Qubus ul. Składowa 2, 25-505 Kielce.


Udział w szkoleniu jest BEZPŁATNY. Ilość miejsc ograniczona!


W załączeniu program i formularz zgłoszeniowy. Zgłoszenie należy przesłać do dnia 7 września br. na adres e-mail: een@siph.com.pl lub fax.413680278.


Program Zarządzanie ryzykiem walutowym…


formularz zgłoszeniowy Zarządzanie ryzykiem walutowymStaropolska Izba Przemysłowo - Handlowa, ul. Sienkiewicza 53, 25-002 Kielce
www.siph.com.pl, biuro@siph.com.pl

Wykonanie: Producer