Newsletter:

Na skróty

Biuletyn Informacji Publicznej

Aktualnosci

Jesteśmy przekonani, że tematyka mediacji w sporach gospodarczych powinna być szerzej znana przedsiębiorcom, o czym z pewnością przekonają Gości i Członków Staropolskiej Izby Przemysłowo-Handlowej nasi prelegenci:


Gość specjalny:


Prof. dr hab. Andrzej Szumański – profesor zwyczajny Uniwersytetu Jagiellońskiego w Katedrze Prawa Gospodarczego Prywatnego; autor wielu publikacji w tym min.: współredaktor Komentarza do Prawa Spółek Handlowych, zasiada w Radzie Arbitrażowej Sądu Arbitrażowego przy KIG w Warszawie.


paneliści:

p. Agnieszka Kierkowska – Sędzia Sądu Rejonowego w Kielcach, Wiceprezes Sądu Rejonowego w Kielcach, Koordynator ds. mediacji,

p. Daniel Prokopowicz – Prokurator, Prokuratura Okręgowa w Kielcach.

p. dr Magdalena Makieła – adwokat, mediator, arbiter Kancelaria Adwokacka Magdalena Makieła - Kraków

p. dr Irena Malinowska - adiunkt w Wyższej Szkole Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych im. Prof. Edwarda Lipińskiego w Kielcach. Stały mediator Sądowy przy Sadzie Okręgowym w Warszawie w specjalizacji: mediacje gospodarcze, pracownicze, rodzinne i cywilne. Autorka wielu publikacji na temat przestępczości gospodarczej oraz mediacji w sporach gospodarczych.


Rada Dyrektorów Staropolskiej Izby Przemysłowo- Handlowej gościć będzie w siedzibie Wyższej Szkoły Ekonomii Prawa i Nauk Medycznych w Kielcach, Członka Staropolskiej Izby Przemysłowo-Handlowej, dzięki uprzejmości Magnificencji Rektora dr Tadeusza Dziekana.


Program spotkania umożliwi dyskusję oraz wymianę poglądów z naszymi gośćmi jak i uczestnikami spotkania.


W załączeniu:

program spotkania - pobierz>>

formularz zgłoszeniowy - pobierz>>


Uprzejmie prosimy o potwierdzenie przybycia telefonicznie (tel. 41 34 443 92) lub mailowo (e-mail: sekretariat@siph.com.pl) do dn. 1 lutego br.


Serdecznie zapraszamy.Staropolska Izba Przemysłowo - Handlowa, ul. Sienkiewicza 53, 25-002 Kielce
www.siph.com.pl, biuro@siph.com.pl

Wykonanie: Producer