Newsletter:

Na skróty

Biuletyn Informacji Publicznej

Aktualnosci


Szanowni Państwo,


Po zimowej przerwie wznowione zostały rozgrywki Lotto Ekstraklasy, w których Korona Kielce z powodzeniem rywalizuje z najlepszymi zespołami piłkarskimi w naszym kraju.


Nasza drużyna dzięki dobrej grze, traci zaledwie dwa punkty do podium najwyższej klasy rozgrywek piłki nożnej w Polsce. Jesteśmy więc bardzo blisko awansu do Grupy Mistrzowskiej Lotto Ekstraklasy. Druga części sezonu zapowiada wielkie sportowe emocje, które kierujemy do wszystkich kielczan. Na SUZUKI ARENIE spotkamy się z Lechią Gdańsk 16 lutego o godzinie 20.30.


Korona Kielce cały czas potrzebuje wsparcia swoich kibiców, a jedną z form tego wsparcia jest uczestnictwo w meczach i zakup karnetów na mecze rozgrywane na stadionie SUZUKI ARENA w Kielcach.

Wpływ ze sprzedaży karnetów jest bardzo ważnym elementem budowania budżetu naszego klubu. W związku z tym zachęcamy do zakupu karnetów w promocyjnych cenach. Dodatkowo przy zamówieniach większej liczby karnetów, gwarantujemy bardzo korzystne rabaty.

Na Państwa życzenie przygotujemy także inne oferty np. na loże biznesowe czy reklamę za pośrednictwem Korony Kielce. Zachęcamy Państwa również do aktywnego uczestnictwa w projekcie, łączącym sport i biznes pod nazwą Korona Biznes Klub.


W kieleckich firmach pracuje wielu kibiców, którzy niejednokrotnie udowadniali, że z Koroną Kielce są „na dobre i na złe”, dlatego jesteśmy pewni, że z większością z nich spotkamy się wiosną na Suzuki Arenie.

Karnety, bilety czy loże mogą Państwo zakupić w ramach pracowniczych programów socjalnych lub indywidualnie. Zapraszamy do kontaktu, chętnie pomożemy wybrać optymalne rozwiązanie.Prezes Zarządu Korona S.A.

Krzysztof Zając

Wiceprezes Zarządu Korona S.A.

Marek Paprocki

 


Zapraszamy do kontaktu

 

Katarzyna Dudek – Dyrektor ds. marketingu Korona S.A.

e-mail: katarzyna.dudek@korona-kielce.pl

tel: 697 774 251


 Staropolska Izba Przemysłowo - Handlowa, ul. Sienkiewicza 53, 25-002 Kielce
www.siph.com.pl, biuro@siph.com.pl

Wykonanie: Producer