Newsletter:

Na skróty

Biuletyn Informacji Publicznej

Aktualnosci

W dobie nowoczesnych technologii,aby być liderem i utrzymywać przewagę konkurencyjną, firma musi ulegać ciągłym zmianom, nieustannie aktualizować wiedzę i podążać za światowymi trendami. Zarządzanie nowoczesnym przedsiębiorstwem wiąże się zatem z szeregiem wyzwań. Podczas II Forum mówić będziemy o najważniejszych aktualnych trendach z zakresu controllingu i optymalizacji produkcji, które wywierają istotny wpływ na wzrost rentowności i rozwój każdej nowoczesnej firmy. Prelegenci przybliżą uczestnikom kulturę ciągłego doskonalenia w oparciu o koncepcję LEAN Management oraz controlling finansowy, zaprezentowane zostanie studium przypadku eliminacji marnotrawstwa w firmie.


Forum towarzyszyć będą spotkania kooperacyjne dla firm organizowane przez Ośrodek Enterprise Europe Network,na które serdecznie zapraszamy przedsiębiorców zainteresowanych pozyskiwaniem nowych kontaktów biznesowych i kontrahentów.


 

Uprzejmie prosimy o potwierdzenie uczestnictwa do dnia 15 marca br. mailowo: een@siph.com.pl lub telefonicznie: +48 41368 02 78. Udział w Konferencji jest bezpłatny.Staropolska Izba Przemysłowo - Handlowa, ul. Sienkiewicza 53, 25-002 Kielce
www.siph.com.pl, biuro@siph.com.pl

Wykonanie: Producer