Newsletter:

Na skróty

Biuletyn Informacji Publicznej

Aktualnosci

Ponad 60 bilateralnych spotkań firm odbyło się w Kielcach, w ramach spotkań kooperacyjnych STOM 2019, zorganizowanych przez Ośrodek Enterprise Europe Networkprzy Staropolskiej Izbie Przemysłowo-Handlowej w Kielcach. Spotkania biznesowe odbyły się 27 marca 2019 w Targach Kielce podczas największego w Europie Środkowo-Wschodniej wydarzenia dla branży maszynowej, tzw. przemysłowej wiosny. W spotkaniach uczestniczyli przedstawiciele firm z Polski i Ukrainy.


Spotkania biznesowe, to bardzo skuteczna forma pozyskiwania nowych kontaktów biznesowych i kontrahentów. Polegają na bilateralnych spotkaniach twarzą w twarz przedstawicieli dwóch firm. Dwustronne rozmowy biznesowe uważane są za jedną z najlepszych form nawiązywania trwałych kontaktów biznesowych.


Dobór partnerów i aranżacja spotkań są dokonywane na podstawie wcześniejszych zgłoszeń firm przez Ośrodek Enterprise Europe Network przy Staropolskiej Izbie Przemysłowo-Handlowej w Kielcach. W tym celu została przygotowana dedykowana strona do aranżacji spotkań na platformie b2match: https://stom2019.b2match.io/ .


Udział w spotkaniach jest bezpłatny, jest to dodatkowa forma promocji firm oraz wsparcia współpracy b2b.


Wydarzenie zorganizowane zostało w ramach II Regionalnego Forum Branży Metalowo-Odlewniczej oraz Europejskiego Tygodnia Małych i Średnich Przedsiębiorstw.


Firmy z branży metalowej i maszynowej zapraszamy do udziału w kolejnej edycji spotkań STOM w 2020 roku.


ORGANIZATOR:
Staropolska Izba Przemysłowo-Handlowa
Współorganizatorzy:

Polska:

  • Stowarzyszenie Grupy Przedsiębiorców Przemysłu Lotniczego „Dolina Lotnicza”;
  • Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.;
  • Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o.
Ukraina:
Chernihiv Regional Chamber of Commerce and Industry

Staropolska Izba Przemysłowo - Handlowa, ul. Sienkiewicza 53, 25-002 Kielce
www.siph.com.pl, biuro@siph.com.pl

Wykonanie: Producer