Newsletter:

Na skróty

Biuletyn Informacji Publicznej

Aktualnosci

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Staropolskiej Izbie Przemysłowo-Handlowej, w ramach Świętokrzyskiego Klubu Eksportera, świadczy specjalistyczne usługi doradcze na rzecz podniesienia konkurencyjności firm na rynkach międzynarodowych.


Ośrodek ogłasza nabór dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw z województwa świętokrzyskiego zainteresowanych zorganizowaniem indywidualnych, dopasowanych do potrzeb firmy, specjalistycznych warsztatów doradczych z ekspertem z zakresu:

  • DORADZTWO EKSPORTOWE:STRATEGIA EKSPORTOWA, ZAWIERANIE KONTRAKTÓW MIĘDZYNARDOWYCH
  • OPTYMALIZACJA i DIGITALIZACJA PROCESÓW PRODUKCYJNYCH i USŁUGOWYCH w oparciu o narzędzia LEAN MANUFACTURING: OPTYMALIZACJA LEAN MANUFACTURING, DIGITALIZACJA- rozwiązania IT dla produkcji
  • CONTROLLING i FINANSE

Usługa jest w całości finansowana ze środków programu COSME i budżetu państwa.


Termin przesyłania zgłoszeń upływa 14 czerwca 2019. Zgłoszenia należy przesyłać na formularzu mailowo na adres een@siph.com.pl lub faxem na nr 413680278.


Przebieg i zakres warsztatów zostanie indywidualnie opracowany dla każdej z firm, wyłonionych w konkursie. Termin organizacji doradztwa zostanie ustalony z poszczególnymi firmami. Zapraszamy do przesyłania zgłoszeń.


Formularz zgłoszeniowy- pobierz>>>Staropolska Izba Przemysłowo - Handlowa, ul. Sienkiewicza 53, 25-002 Kielce
www.siph.com.pl, biuro@siph.com.pl

Wykonanie: Producer