Newsletter:

Na skróty

Biuletyn Informacji Publicznej

Aktualnosci

Hotel posadowił 4 ule na... dachu budynku w samym centrum Kielc.

- Ten oryginalny pomysł służy zarówno kielczanom, jak i gościom hotelu. Miejskie ule to dobry pomysł, ponieważ przyczynia się nie tylko do wzrostu liczby pszczół zapylających rośliny, ale także pozwala na pozyskiwanie zdrowego miodu, który podamy turystom odwiedzającym nasz obiekt - mówi Piotr Dwurnik, dyrektor Best Western Grand Hotel w Kielcach.

Natomiast Formaster, dysponujący sporym terenem w kieleckiej dzielnicy Białogon, założył aż 10 pasiek. Otwarcie z udziałem ambasadorów marki Dafi – Katarzyny Cichopek, Daniela Qczaj’a oraz Damiana Janikowskiego odbyło się 14 czerwca. Wydarzenie związane jest z realizowaną przez firmę długofalową strategią CSR: „Naturalnie odpowiedzialni”.

- Działania proekologiczne są dla marki Dafi wyjątkowo ważne. Na co dzień pracujemy w myśl idei zrównoważonego rozwoju, staramy się dbać o nasze wspólne dobro, czyli środowisko. Mamy nadzieję, że nowym spotem uświadomimy odbiorcom, że nie ma potrzeby tak często korzystać z jednorazowych przedmiotów i w prosty sposób można ograniczyć liczbę odpadów – zaznacza Maciej Bursztein, członek zarządu oraz dyrektor do sprawy rozwoju Formaster Group.
Staropolska Izba Przemysłowo - Handlowa, ul. Sienkiewicza 53, 25-002 Kielce
www.siph.com.pl, biuro@siph.com.pl

Wykonanie: Producer