Newsletter:

Na skróty

Biuletyn Informacji Publicznej

Aktualnosci

Staropolska Izba Przemysłowo-Handlowa znalazła się w gronie instytucji upoważnionych przez Kancelarię Prezydenta RP do zgłaszania kandydatur firm, które zostaną zaproszone do udziału w Polskiej Wystawie Gospodarczej 2019. Z pięciu rekomendowanych przez SIPH przedsiębiorstw Kapituła PWG wybrała cztery: DEFRO sp. z o.o. sp. k., Odlewnie Polskie S.A. Starachowice, Polskie Fabryki Porcelany Ćmielów i Chodzież S.A. oraz Wytwórczą Spółdzielnię Pracy „Społem” Kielce.

Swoje najlepsze produkty zaprezentuje podczas Polskiej Wystawy Gospodarczej ponad 90 polskich firm. W IV kwartale 2019 roku przestrzeń wystawiennicza na błoniach PGE Narodowego w Warszawie stanie się areną prezentującą połączenie historii polskiej gospodarki z nowoczesnymi formami ekspozycji. Na powierzchni 11 tysięcy m kw. powstanie kompleks 6 pawilonów sferycznych oraz wystawa plenerowa. Specjalnie zaprojektowana ścieżka zwiedzania poprowadzi zwiedzających od 1918 roku po czasy współczesne. Zwiedzający będą mieli okazję poznać polskie firmy, których osiągnięcia współtworzą sukces polskiej gospodarki.


Pierwszą część Polskiej Wystawy Gospodarczej, będącą zapowiedzią jej głównej odsłony w 2019 r., można było zobaczyć od 28 września do 28 października 2018 roku na Placu Marszałka Józefa Piłsudskiego w Warszawie. W jej skład wszedł pawilon o charakterze multimedialno-wystawowym oraz ekspozycja plenerowa.

 

Więcej informacji o wystawie: https://pwg.prezydent.plStaropolska Izba Przemysłowo - Handlowa, ul. Sienkiewicza 53, 25-002 Kielce
www.siph.com.pl, biuro@siph.com.pl

Wykonanie: Producer