Newsletter:

Na skróty

Biuletyn Informacji Publicznej

Aktualnosci

W związku z gospodarczym charakterem wydarzenia chciałbym jako Prezydent Kielc zaprosić kieleckich przedsiębiorców do współpracy i do udziału w wizycie. Liczę na to, iż wizyta przyniesie konkretne korzyści zarówno z punktu widzenia samorządu, jak i poszczególnych firm: nawiązanie kontaktów biznesowych, wzrost wymiany handlowej, promocja Kielc jako atrakcyjnego miejsca inwestowania i studiowania, pogłębienie relacji i usprawnienie współpracy z chińskim partnerem. Szczególnym aspektem tej współpracy jest przypadająca w tym roku 70 rocznica nawiązania polsko-chińskich relacji dyplomatycznych, co sprawia, iż spotkania będą miały ważny kontekst symboliczny.


 

Zgodnie z zaproszeniem wystosowanym przez stronę chińską wszelkie koszty pobytu na miejscu pokrywają gospodarze, natomiast koszty biletów lotniczych, transferów wewnętrznych, ubezpieczenia, wiz, noclegów transferowych oraz wyżywienia w podróży są przewidziane do pokrycia indywidualnie przez uczestników.


 

Wszystkie zainteresowane firmy prosimy o pilny kontakt ( do 22.08.2019 r.) ze Staropolską Izbą Przemysłowo-Handlową, e-mail: sekretariat@siph.com.pl, tel. 41 344 43 92.Staropolska Izba Przemysłowo - Handlowa, ul. Sienkiewicza 53, 25-002 Kielce
www.siph.com.pl, biuro@siph.com.pl

Wykonanie: Producer