Newsletter:

Na skróty

Biuletyn Informacji Publicznej

Aktualnosci

Targi branży budowlanej w Norwegii – Bygg Reis Deg 2019 r. Jest to kluczowe wydarzenie branżowe w Skandynawii przyciągające tysiące wystawców i gości. Targi te to również najlepsza okazja do bezpośrednich rozmów B2B z partnerami norweskimi.

Od momentu założenia w 1954 r. Bygg Reis Deg jest miejscem spotkań wszystkich osób zaangażowanych w proces budowy.Tutaj spotykają się, aby zaprezentować swoje towary i usługi oraz zaprezentować swoich pracowników nowym i obecnym klientom.

Zachęcamy Członków Świętokrzyskiego Klastra Budowlanego jak również członków SIPH do udziału w powyższym wydarzeniu i proponujemy udział w zorganizowanym wyjeździe, wg poniższego programu:
  • wylot z Polski do Oslo w dniu 14.10.2019 r.,
  • uczestnictwo w seminarium w Ambasadzie RP w Oslo w dniu 15.10.2019 r., zgodnie z załączonym zaproszeniem,
  • w dniu 16.10.2019 r. zwiedzanie targów budowlanych Bygg Reiss Deg z możliwością uczestnictwa w stoisku Polski połączone z możliwością zaprezentowania swojej Firmy za pomocą materiałów promocyjnych (katalogi, ulotki, filmy w formacie MP4.
  • W ramach stoiska przewidziana jest organizacja strefy B2B gdzie przedsiębiorcy mogą odbywać wcześniej zaaranżowane spotkania z zagranicznymi kontrahentami.
  • wylot z Oslo do Polski w dniu 17.10.2019 r.

W wolnym czasie będzie możliwość zwiedzania miasta.

Przewidywany koszt uczestnictwa za 1 osobę przy udziale w wyjeździe minimum 10 osób wynosi 2500,00 zł netto i obejmuje dojazd na lotnisko z Kielc i Rzeszowa, bilety lotnicze w obie strony, 3 noclegi w hotelu ze śniadaniem.Korzystanie ze stoiska Polski na targach jest bezpłatne. Wejściówka na targi jest bezpłatna po wcześniejszym zalogowaniu się na stronie organizatora.

Zainteresowanych prosimy o kontakt do dn. 30.08.2019 r. z Biurem Klastra

Z poważaniem,
Grzegorz Tworek
Koordynator Klastra INNOWATOR
Staropolska Izba Przemysłowo-Handlowa
ul. Sienkiewicza 53, 25-002 Kielce
tel. 41344 43 92
g_tworek@siph.com.pl


Staropolska Izba Przemysłowo - Handlowa, ul. Sienkiewicza 53, 25-002 Kielce
www.siph.com.pl, biuro@siph.com.pl

Wykonanie: Producer