Newsletter:

Na skróty

Biuletyn Informacji Publicznej

Aktualnosci

Przedstawiamy aktualne oferty współpracy niemieckich firm poszukujących podwykonawców w Polsce:


Oferta nr BRDE20190320001
Niemiecka firma MŚP, która specjalizuje się w specjalistycznych usługach budowlanych (sprzęt budowlany i automatyzacja), a także w specjalistycznych usługach budowlanych na terenach przemysłowych, poszukuje podwykonawców. Firma poszukuje partnerów z Europy Wschodniej z niemieckimi brygadzistami, którzy są zainteresowani świadczeniem usług w postaci instalacji elektrycznych, instalacji sanitarnych i instalacji systemów grzewczych na niemieckich placach budowy jako podwykonawca.


Oferta nr BRDE20190621001
Średniej wielkości firma niemiecka z długą tradycją – została sprywatyzowana w 1992 roku i ma siedzibę we wschodnich Niemczech – szuka partnerów ze wszystkich dziedzin związanych z wykończeniem i wyposażeniem budynków. Współpraca na zasadzie podwykonawstwa. Firma zatrudnia 320 pracowników. Zainteresowani podwykonawcy powinni mieć duże doświadczenie w zakresie wysokiej jakości usług, takich jak:
– podłogi, kafelki
– instalacje grzewcze, klimatyczne i / lub sanitarne
– prace wewnętrzne z drewnem i metalem


Podwykonawcy powinni mieć doświadczenie we współpracy transgranicznej i być w stanie komunikować się w języku niemieckim lub angielskim, ponieważ projekty byłyby realizowane w całej Europie.


Oferta nr BRDE20190206003
Niemieckie MŚP ma siedzibę we Frankfurcie nad Menem i specjalizuje się w branży budowlanej od ponad 25 lat. Działania obejmują pozyskiwanie kontraktów i zarządzanie projektami dla firm budowlanych. Firma oferuje współpracę z kolejnymi firmami budowlanymi – głównie z Europy Wschodniej – chcącymi świadczyć usługi na rynku niemieckim jako podwykonawcy. Oferowana jest współpraca w ramach umowy agencyjnej lub podwykonawstwa.


Zainteresowanych prosimy o kontakt z Ośrodkiem Enterprise Europe Network przy SIPH, tel: 413680278, email: een@siph.com.pl


Staropolska Izba Przemysłowo - Handlowa, ul. Sienkiewicza 53, 25-002 Kielce
www.siph.com.pl, biuro@siph.com.pl

Wykonanie: Producer