Newsletter:

Na skróty

Biuletyn Informacji Publicznej

Aktualnosci

Targi TAVOLA stanowią miejsce wymiany kontaktów pomiędzy producentami i nabywcami wysokiej jakości produktów z branży spożywczej. Profil kupujących to zarówno hipermarkety, supermarkety, hurtownie zaopatrujące hotele, bary i restauracje jak również kierownicy małych supermarketów i sklepów małopowierzchniowych. Profil targów obejmuje żywność i napoje oraz maszyny i wyposażenie dla przemysłu spożywczego.

Dom Polski Wschodnie w Brukseli, wzorem sukcesów poprzednich edycji, weźmie udział w wydarzeniu zakupując powierzchnię o wymiarach 32m2 w formie stoiska wspólnego dla podmiotów z województw Polski Wschodniej, które będą mogły skorzystać z programu oferowanego uczestnikom targów. W gestii uczestników pozostają koszty dojazdu, dostawy i odbioru produktów z Targów, a także wyżywienia i zakwaterowania. Zapraszamy do udziału.

W załączniku ankieta, którą należy wypełnić i przesłać pod wskazany adres mailowy. Termin zgłoszenia do 20 listopada 2019 r. do godz.15.00 do sekretariatu Domu Polski Wschodniej na adres: info@eastpoland.eu - + 32 2 7380220 oraz pan Ryszard Białacki: email: Ryszard.bialacki@sejmik.kielce.pl, tel. 41- 3658192.

formularz zgłoszeniowy - pobierz>>


Staropolska Izba Przemysłowo - Handlowa, ul. Sienkiewicza 53, 25-002 Kielce
www.siph.com.pl, biuro@siph.com.pl

Wykonanie: Producer