Newsletter:

Na skróty

Biuletyn Informacji Publicznej

Aktualnosci

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Staropolskiej Izbie Przemysłowo-Handlowej zaprasza przedsiębiorców i pracowników firm z województwa świętokrzyskiego do udziału w seminarium pn.:


„Sposoby wsparcia działalności innowacyjnej z perspektywy obciążeń podatkowych oraz aktualne zmiany w przepisach podatku VAT”


Podczas seminarium przedstawione zostaną zagadnienia dotyczące podatku CIT w zakresie dostępnych sposobów wsparcia działalności innowacyjnej z perspektywy obciążeń podatkowych, tj.: ulga na działalność B+R oraz 5% stawka CIT dla dochodów z innowacji – tzw. Innovation box. W zakresie podatku VAT seminarium dotyczyło będzie aktualnych, istotnych zmian w przepisach dotyczących VAT, tj. mechanizm podzielonej płatności (tzw. Split payment), biała lista podatników oraz tzw. quick fixes.


Seminarium poprowadzą eksperci Kancelarii GARRIGUES, jednej z najważniejszych międzynarodowych kancelarii prawnych, świadczącej usługi doradztwa prawnego i podatkowego od 1941 r.


Seminarium odbędzie się 12 grudnia 2019 r. w godzinach 12:00-14:30 w Best Western Grand Hotel Kielce, ul. Sienkiewicza 78. Udział w seminarium jest bezpłatny, ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.Zgłoszenia prosimy przesłać do dnia 6 grudnia br.


Jednocześnie informujemy, że istnieje możliwość przesłania pytań (ze względów praktycznych prosimy o ograniczenie liczby pytań do maksymalnie trzech na uczestnika), na które odpowiedzi zostaną udzielone w trakcie seminarium. Pytania prosimy przesłać do dnia 6 grudnia br. na adres een@siph.com.pl, w temacie wpisując „Pytanie 12 grudnia 2019”.


Serdecznie zapraszamy do udziału w seminarium.


Formularz zgłoszeniowy>>>Staropolska Izba Przemysłowo - Handlowa, ul. Sienkiewicza 53, 25-002 Kielce
www.siph.com.pl, biuro@siph.com.pl

Wykonanie: Producer