Newsletter:

Na skróty

Biuletyn Informacji Publicznej

Aktualnosci

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Staropolskiej Izbie Przemysłowo-Handlowej zaprasza do udziału w międzynarodowych spotkaniach kooperacyjnych dla branży budowlanej FUTUREBUILD 2020, które odbędą się w dniu 4 marca 2020 r. w Londynie.

Futurebuild to trzydniowa konferencja organizowana w dniach 3-5 marca 2020r., podczas której odbywają się targi wystawiennicze adresowane do firm reprezentujących szeroko pojętą branżę budowlaną opartą na nowoczesnych technologiach.

 


SPOTKANIA B2B


Spotkania kooperacyjne to seria bilateralnych, uprzednio zaaranżowanych 20-minutowych spotkań b2b pomiędzy przedstawicielami firm z różnych krajów działających w tej samej branży i zainteresowanych nawiązaniem współpracy z zagranicznymi partnerami.


DLA KOGO


Wydarzenie to stanowi doskonałą okazję dla dostawców, wykonawców, dystrybutorów do odkrywania nowych i innowacyjnych produktów i usług z rynku międzynarodowego oraz jest szansą dla producentów produktów, usługodawców, podwykonawców na spotkanie z profesjonalistami z branży budowlanej, takimi jak: architekci, wykonawcy, dystrybutorzy, agenci, handlowcy budowlani, centra badawcze, uniwersytety.


Sektory, do których skierowane są targi:


  • Efektywność energetyczna budynków
  • Niska emisyjność energetyczna
  • Materiały
  • Infrastruktura miejska


REJESTRACJA


  • Uczestnicy w formularzu rejestracyjnym on-line określają profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, który chcieliby nawiązać,
  • Dane zarejestrowanych firm na bieżąco umieszczane są w katalogu on-line na stronie giełdy (każdego dnia w katalogu pojawiają się nowe firmy!)
  • Z katalogu on-line zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby spotkać się podczas giełdy,
  • W dniu 4 marca 2019 r., przy ponumerowanych stolikach, odbywają się serie uprzednio zaaranżowanych 20-minutowych spotkań pomiędzy dobranymi w pary firmami.


Oficjalnym językiem spotkań będzie język angielski.


Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.


WAŻNE TERMINY


  • do 1 marca 2020 r. – Rejestracja

Szczegóły dostępne są na oficjalnej stronie wydarzenia https://futurebuild-matchmaking-2020.b2match.io/


Organizatorem spotkań jest sieć Enterprise Europe Network. Staropolska Izba Przemysłowo-Handlowa jest oficjalnym partnerem spotkań.


Kontakt:
Ośrodek Enterprise Europe Network przy SIPH
tel. 413680278
e-mail:
een@siph.com.pl


Staropolska Izba Przemysłowo - Handlowa, ul. Sienkiewicza 53, 25-002 Kielce
www.siph.com.pl, biuro@siph.com.pl

Wykonanie: Producer