Newsletter:

Na skróty

Biuletyn Informacji Publicznej

Aktualnosci

Witajcie.


Nazywam się Lucyna Nowak i mam 74 lata. 26 lutego bieżącego roku w moim mieszkaniu w Kielcach wybuchł pożar, który pochłonął cały dobytek mojego życia a mnie zabrał zdrowie i unieruchomił w łóżku szpitalnym prawdopodobnie na długi czas.

 

W wyniku pożaru z poparzeniami I i II stopnia dróg oddechowych oraz III stopnia pleców, rąk oraz tułowia trafiłam do Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach na oddział Intensywnej Terapii gdzie 5 dni spędziłam w śpiączce farmakologicznej.

 

Obecnie przebywam w Wielkopolskim Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii w Poznaniu gdzie pracuje moja córka, która jest teraz moim jedynym opiekunem.

 

Moje mieszkanie nie nadaje się do użytku więc do niego nie wrócę i jestem zdana na opiekę córki u której zamieszkam. Po wyjściu ze szpitala nie będę też w stanie sama zajmować się sobą, ponieważ zmiana opatrunków, podawanie leków, codzienna higiena będzie wymagała pomocy osób trzecich.

 

Koszty związane z zakupem moich leków, środków opatrunkowych, rehabilitacją , zakupem nowej odzieży, obuwia, odtworzeniem okularów i chociażby zakupem łóżka dla mnie znacznie przekroczą możliwości finansowe zarówno moje jak i mojej córki, która się mną zajmie po opuszczeniu szpitala.

 

Mogę liczyć tylko na pomoc Ludzi Dobrej Woli…. Dlatego dołączyłam do Kolorowych Motyli jako babcia Lusia…. Pomożecie ??? Bo przecież.......

 

POMAGANIE JEST DZIECINNIE PROSTE

Moje konto do wpłat:
Fundacja Kolorowe Motyle ul. Sandomierska 26a 27-400 Ostrowiec Św.
Bank Pekao S.A
Nr 22 1240 5035 1111 0010 9722 7774
SWIFT/BIC: PKOPPLPW , IBAN : PL + numer rachunku (wpłaty zagraniczne)


Jednocześnie w imieniu Staropolskiej Izby Przemysłowo-Handlowej dziękujemy Panu Dariuszowi Trzebińskiemu z firmy Kancelaria Prawna Trzebiński & Partnerzy za osobiste zaangażowanie w organizowanie pomocy Pani Lucynie Nowak oraz Fundacja Kolorowe Motyle
Staropolska Izba Przemysłowo - Handlowa, ul. Sienkiewicza 53, 25-002 Kielce
www.siph.com.pl, biuro@siph.com.pl

Wykonanie: Producer